Biedronki


 

 

NAUCZYCIELKI: Joanna Małecka, Barbara Nowak

POMOC WYCHOWAWCY: Izabela Sobczyk

ASYSTENTKA: Małgorzata Szęfel

 

Mamy po 3 i 4 -latka. Choć jesteśmy jeszcze mali to chętnie poznajemy zasady panujące w grupie i uczymy się serdecznego i kulturalnego zachowania wobec naszych kolegów i koleżanek. Staramy się także być coraz bardziej samodzielni, chętnie śpiewamy piosenki, wykonujemy prace plastyczne oraz bierzemy udział w zajęciach edukacyjnych i zabawach ruchowych.

Korzystając z pięknej pogody wychodzimy na spacery i poznajemy piękno otaczającej nas przyrody. 

Nasze panie zawsze dbają o to, abyśmy czuli się w przedszkolu jak w domu, dlatego uczymy się poprzez zabawę, w radosnej i przyjaznej atmosferze.

Wszystko to sprawia, że na naszych buziach pojawia się uśmiech i  zadowolenie z miło spędzonych chwil w przedszkolu!!!


Podczas zajęć o warzywach i owocach „ Biedronki ” z uwagą słuchały nowych wiadomości i ciekawostek. Zadawały pytania , dzieliły się spostrzeżeniami oraz brały udział w wesołych zabawach. Zapamiętały tez jak ważne jest spożywanie owoców i warzyw.

 


 Jesienne warsztaty z rodzicami odbyły się w radosnej atmosferze. Dzieci zaprezentowały krótki program artystyczny o tematyce jesiennej. Zaprosiły też rodziców do wspólnych zabaw plastycznych, wszyscy chętnie wzięli się do pracy. Dzięki wielkiej wyobraźni i kreatywności powstały prawdziwe arcydzieła.

 

 

 


„Biedronki” wybrały się do parku na spacer. Obserwowały jesienną przyrodę, zbierały kolorowe liście i brały udział w wesołych zabawach na świeżym powietrzu.